OnlineGryGoalUnited 2014

GoalUnited 2014 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
GoalUnited
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
370

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Rozbudowana rozgrywka
  • Duże możliwości taktyczne
Minusy:
  • Prezentacja gry mogłaby być lepsza

GoalUnited 2014 to niezwykle popularny symulator pracy menedżera piłkarskiego zajmującego się zarządzaniem klubem, przygotowywaniem taktyki i prowadzeniem zespołu podczas spotkań. 

 

Grę zaczynamy z 18-osobową kadrą piłkarzy, których należy odpowiednio ustawić w ekranie taktycznym.  Każdy piłkarz jest opisany współczynnikami, które definiują jego mocne i słabe strony. Przy konstruowaniu składu na mecz należy wziąć pod uwagę wszystkie cechy charakterystyczne. W odróżnieniu od prawdziwych zespołów, piłkarze mają kilkunastotygodniowe kontrakty, więc rotowanie zespołem jest łatwiejsze. 

 

W GoalUnited 2014 bierzemy udział w rozgrywkach ligowych, w których mierzymy się z 11 graczami. Najlepsi awansują do wyższej ligi. W ciągu roku rozgrywane są cztery pełne sezony. Każdy awans wiąże się z wyższym budżetem, który można przeznaczyć na zatrudnienie piłkarzy.  Gracz musi pilnować płynności finansowej: dochodów z biletów, od sponsorów, by nie musieć brać kredytów.

 

Głównym zadaniem gracza jest stworzenie odpowiedniej taktyki: ustalenie formacji (442, 434, 343, 532 lub innej) oraz zdefiniowane wykonawców stałych fragmentów gry czy rodzaju krycia. Ważnym elementem rozgrywki jest przygotowanie odpowiedniego reżimu treningowego, który pozwala udoskonalić grę w defensywie, ofensywie, poprawić taktykę lub rozgrywanie piłki.

 

Rozgrywka w GoalUnited 2014 jest zbliżona do tradycyjnych menedżerów piłkarskich typu Football Manager, z tą różnicą, że tutaj nie kierujemy realnymi zespołami i toczymy rywalizację z innymi graczami. 

 

GoalUnited 2014 jest grą przeglądarkową, niewymagającą instalacji klienta czy dodatkowego oprogramowania, dzięki czemu gracz ma łatwy dostęp do gry z każdego komputera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0