OnlineGryGoodgame Big Farm

Goodgame Big Farm Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Goodgame Studios
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
427

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Przygotowanie techniczne
  • Rozbudowana rozgrywka
  • Polska wersja
  • Dobry samouczek
Minusy:
  • Mało innowacji

Miłośnicy gier strategicznych o wojennym charakterze doceniają Goodgame Empire. Ci, którzy są nastawieni pacyfistycznie, powinni zwrócić uwagę na Goodgame Big Farm – rozbudowaną grę ekonomiczną pozwalającą na budowę farmy. 

 

Początek rozgrywki to swoisty samouczek – gra prowadzi użytkownika za rękę pokazując kolejne funkcje i możliwości, dzięki czemu rozpoczęcie przygody z prowadzeniem farmy jest proste. Gracz może wykonywać kolejne zadania, które pokazują kierunek rozwoju naszego folwarku. Należy dbać o odpowiedni obieg gospodarczy – uprawa ziemi jest związana ze zbiorami, które obrabiamy w młynie, co daje karmę dla zwierząt. Zwierzęta produkują obornik wykorzystywany do użyźniania pola. Plony możemy sprzedawać, a pieniądze wykorzystać na rozwój. Gracz odpowiada za stawianie budynków – obiektów produkcyjnych, domów oraz magazynów.  Z czasem na naszej farmie pracuje coraz więcej osób i konieczne jest dbanie o ich zadowolenie. 

 

Gra została przygotowana na silniku znanym z Goodgame Empire, dzięki czemu robi wrażenie pod względem oprawy graficznej. Obszar gry szczelnie wypełnia okno przeglądarki, co powoduje, że Goodgame Big Farm robi wrażenie nowoczesnej gry. Projekty budynków mają miłe akcenty, animacja postaci jest naturalna, a wygląd upraw cieszy oko. 

 

Goodgame Big Farm jest dostępne za darmo, w polskiej wersji językowej. Podstawową walutą w rozrywce są dolary, które można zdobyć np. sprzedając plony lub wykonując misje. W grze zawarto jeszcze drugi środek płatniczy – to złoto, które pozwala kupować specjalne budynki i dekoracje. Złoto otrzymujemy za zadania i przejścia na kolejne poziomy gracza, jak również możemy kupić za prawdziwe pieniądze, co przyspieszy rozwój. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0