OnlineGryGoodgame Empire

Goodgame Empire Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Goodgame Studios
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
438

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Świetna prezentacja graficzna
  • Wysoka grywalność
Minusy:
  • Ceny ułatwień

Goodgame Empire to jedna z najlepszych gier strategicznych, które można uruchomić w przeglądarce. Producent dołożył wszelkich starań by ich tytuł przyciągał do siebie grywalnością i grafiką. 

 

Zasady rozgrywki są zbliżone do dziesiątek innych gier strategicznych, ale ich wykonanie – lepsze. Gracz zostaje zarządcą zamku, który na początku jest zwykłym, drewnianym budynkiem ze słabym murem. Szybko musimy dokonać rozbudowy budowli, by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom w przypadku ataku. Zabawa skupia się na zdobywaniu surowców (żywność, drewno, kamień), które pozwalają utrzymać ludność i wznosić budynki i fortyfikacje. Gracz może uczestniczyć w bitwach, które są oblężeniami twierdz. Aspekt militarny sprowadza się do zorganizowania armii, wydania rozkazu ataku i odpowiedniego rozmieszczenia wojsk przed obleganym zamkiem. Wszystkie elementy rozgrywki są wyjaśnione w samouczku, który z marszu musi przejść każdy nowy zarządca zamku. Stopniowe poznawanie rozgrywki jest możliwe również dzięki 7-dniowemu okresowi ochronnemu przed atakami innych graczy. 

 

Goodgame Empire zostało zbudowane na świetnym silniku graficznym. Kolorystyka gry jest pastelowa, animacje i modele budynków i jednostek – dobrze wykonane. Podczas zabawy pojawiają się atrakcyjne artworki, czyli szczegółowo wykonane prace graficzne obrazujące jakieś zdarzenia np. zwycięstwo w walce. 

 

Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej, za darmo, w formie gry free to play. Jeśli chcesz, możesz wydawać pieniądze na ułatwienia w rozgrywce. Niestety – ich ceny mogą okazać się zbyt wysokie dla przeciętnego gracza. Wówczas poziom trudności walki z graczami płacącymi za ułatwienia znacznie wzrasta.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0