OnlineGryGrand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Grand Prix Racing Online
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
342

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawa tematyka
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs strony

Grand Prix Racing Online to przeglądarkowa gra strategiczna pozwalająca na prowadzenie zespołu wyścigowego startującego w zawodach podobnych do Formuły 1. 

 

Twórcy unikają nazywania gry symulatorem Formuły 1, gdyż nie posiadają licencji, jednak podobieństwo jest bardzo duże: zarówno jeśli chodzi o wygląd bolidów, jak i same wyścigi. Gracz wciela się w menedżera zespołu: zajmuje się zatrudnianiem kierowców, negocjowaniem ze sponsorami, dostawcami opon, naprawami bolidu i analizowanie wyników. Słowem: na naszej głowie są wszystkie aspekty ekonomiczno-sportowe.

 

Sezon w Grand Prix Racing Online składa się z 17 wyścigów, rozgrywanych w systemie 2 wyścigi tygodniowo w określonym czasie. Gracz może obserwować zmagania swoich kierowców na bieżąco lub ustalić strategię i poczekać na automatycznie rozstrzygnięcie. Doglądanie swojego zespołu jest o tyle proste, że dostęp do Grand Prix Racing Online jest możliwy z każdej przeglądarki internetowej: zarówno tej komputerowej, jak i w tablecie czy telefonie komórkowym. Twórcy gry przekonują, że wystarczy godzina tygodniowo opieki nad zespołem, by dobrze prosperował i przynosił sporo dobrej zabawy.  Przygodę zaczynamy w najniższej klasie rozgrywkowej i coraz lepsze wyniki prowadzą nas do wyższych kategorii, choć istnieje również możliwość spadku w przypadku słabego zarządzania zespołem. 

 

Gracze mogą korzystać z forum zintegrowanego z Grand Prix Racing Online, jak również – komunikować się za pośrednictwem czatu i wideokonferencji.  Gra jest dostępna całkowicie za darmo, w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0