OnlineGryHenry Headshot: Gentleman Sniper

Henry Headshot: Gentleman Sniper Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Psionic Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
387

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Różnorodne plansze
  • Dobra mechanika
Minusy:
  • Dla niektórych może być za trudna

W Henry Headshot: Gentleman Sniper sięgamy po karabin snajperski i rozpoczynamy cykl misji, w których musimy wyeliminować groźnych przestępców. Gracz wciela się w nobliwego snajpera, który z racji swojego arystokratycznego pochodzenia pracuje tylko w smokingu.

 

Przed neutralizacją głównego celu, konieczne będzie poradzenie sobie z obstawą - wrogimi snajperami, a nawet helikopterami ostrzeliwującymi miejsce, w którym jesteśmy ukryci. Dopiero po okiełznaniu ochrony, możemy przystąpić do walki z celem, który w Henry Headshot: Gentleman Sniper jest tzw. bossem, czyli przeciwnikiem wyróżniającym się na tle innych zręcznością, wytrzymałością i atakami specjalnymi. Podczas walki może zabraknąć nam amunicji, więc warto zbierać paczki, które co jakiś czas pojawiają się na planszy.

 

Przed każą misją otrzymujemy briefing, w którym możemy sprawdzić wygląd przeciwnika, jego pochodzenie, życiorys, znaki szczególne oraz słabości. Zleceniodawca podaje również listę zadań, którą należy wykonać. Cele będziemy realizowali w różnych miejscach: główny przeciwnik może być ukryty na drapaczu chmur, jachcie, kompleksie fabrycznym czy w kopalni. Twórcy zadbali o wysoką różnorodność lokacji.

 

Henry Headshot: Gentleman Sniper pozwala na modyfikowanie karabinu - można zwiększyć siłę strzału, magazynek czy celność, jak również poprawić sobie wytrzymałość na kule.  Na uwagę zasługuje wygodny interfejs. Mimo, że plansze są duże, to wyszukiwanie przeciwników jest proste dzięki funkcji przybliżania obszaru, z którego padają do nas strzały.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0