OnlineGryHero Squad: Rapid Response

Hero Squad: Rapid Response Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
BBC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Trzy rodzaje jednostek
  • Miasto
  • Liczba zadań
  • Dodatkowe tryby gry
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Hero Squad: Rapid Response to symulator oddziałów ratunkowych. Gracz może wcielić się w pilota śmigłowca ratunkowego, kierowcę wozu strażackiego i ratownika sterującego motorówką. Każdy z oddziałów ma 10 misji do wykonania polegających na dotarciu do miejsca zagrożenia np. pożaru lub topiących się ludzi, uratowaniu ich i odwiezieniu do szpitala lub zneutralizowaniu zagrożenia. Podczas gry ważny jest czas, a każdy błąd np. zderzenie się z budynkiem czy skałą jest kończy się karnymi sekundami

 

Środowisko gry to miasto i okoliczne wybrzeże. Zabawa wymaga od nas szybkiego docierania do miejsc zagrożenia. Nie zawsze jest ono zaznaczone na mapie, więc zdarzają się sytuacje, w których musimy sami ich znaleźć w obszarze podanym przez dyspozytora.

 

Gra analizuje nasze poczynania, przydziela gwiazdki i punkty. Jeśli będziemy radzili sobie doskonale podczas gry, możemy uzyskać tytuł Hero of The Day. By tak zrobić, konieczne jest posiadanie darmowego konta gracza na stronie BBC. 

 

Hero Squad: Rapid Response zostało przygotowane z dużą starannością o jakość grafiki oraz mechanikę rozgrywki. Jak na darmową grę akcji, produkcja jest bardzo rozbudowana. Poza 30 misjami podstawowymi, możemy grać w dodatkowym trybie, w którym poszczególne służby ratownicze ze sobą współpracują. Jest też tryb Emergency Alert,  w którym musimy wykonywać misje aż do chwili gdy skończy się czas. Gra posiada również system ulepszeń np. pojazdy mogą dostać system radarowy lub nawigację.

 

Jako, że Hero Squad: Rapid Response jest dostępne za darmo, gra jest doskonalą propozycją dla osób szukających symulatora służb ratunkowych. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0