OnlineGryHero Zero

Hero Zero Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Playata GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
380

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Jakość grafiki
  • Rozbudowanie
  • Za darmo
Minusy:
  • Nie jest wymagająca

Hero Zero to nie kolejna gra o superbohaterach, w której możemy stworzyć postać ratującą każdego dnia świat. To pełna humoru, prześmiewcza produkcja, starająca się w zabawny sposób pokazać przygody nastolatka, który chce być taki jak jego ulubieńcy z karty komiksów. 

 

Problem tkwi w tym, że nie jest. To zwykły chłopak, na dodatek o kiepskiej kondycji. Nie mamy jednak wyjścia - musimy mu pomóc w staniu się lokalnych herosem. Przyodziewamy się w wymyślny strój i rozpoczynamy eksplorację okolicy w celu pomocy innym osobom. Nie będziemy walczyć z ogromnymi potworami czy demonicznymi antybohaterami. Prędzej pomożemy komuś w pracy czy zaprowadzimy porządek w okolicy.

 

Kolejne wykonane zadania ponoszą nasze doświadczenie. Gra, mimo że lekka pod względem tematyki, posiada mechanikę klasycznego RPG-a. Dbamy więc o rozwój bohatera: podnosimy umiejętności, zbieramy przedmioty i trenujemy, by zwiększyć naszą wytrzymałość. Podczas wykonywania misji będziemy musieli stawić czoła różnym przeciwnikom, więc umiejętność odpowiedniego wyprowadzania ciosów będzie niezbędna.

 

Hero Zero to produkcja Free to Play, więc jest dostępna z darmo. Gracz może ułatwić sobie rozgrywkę, wykupując usługę premium, ale spokojnie można bawić się za darmo. Producent przygotował grę do otworzenia w każdej przeglądarce internetowej oraz na smartfonach z iOS i systemem Android. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej, a producent chwali się, że Hero Zero ma 14 milionów zarejestrowanych kont.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0