OnlineGryHidden Express

Hidden Express Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Making Fun
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
740

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba etapów
Minusy:
  • Duże nastawienie na mikropłatności

Hidden Express jest facebookową grą typu ukryte obiekty, w której zadaniem jest wyszukiwanie przedmiotów znajdujących się w lokacjach.

 

Lista przedmiotów, jakie należy odnaleźć jest prezentowana na dole ekranu, w konwencji pędzącego pociągu, który pokazuje również uciekający czas. Na każdym etapie musimy odnaleźć co najmniej kilka obiektów - jeśli nam się nie uda - konieczne jest ponowne uruchomienie poziomu, co wiąże się z koniecznością wydania wirtualnej waluty.

 

Hidden Express ma wbudowany system mikropłatności, który pozwala na pozyskanie nowych biletów na misje za pomocą pieniędzy lub przez aktywności na Facebooku np. przez zagranie w gry z listy producenta.

 

Tradycyjna mechanika rozgrywki została wzbogacona o system power-upów np. lupy, która pozwoli znaleźć dobrze ukryte przedmioty. Po przejściu misji jesteśmy oceniani w systemie gwiazdkowym. Jeśli nie mieliśmy dużo błędnych wskazań, możemy liczyć na ocenę trzygwiazdkową. Za ukończenie etapu na 3 gwiazdki otrzymujemy w nagrodę bilety. Twórcy organizują turnieje oraz dają dostęp do dodatkowych misji i specjalnych etapów związanych ze świętami typu Halloween czy Gwiazdki.

 

Hidden Express, jak na grę typu ukryte obiekty, ma ładną grafikę i różnorodne etapy, rozmieszczone w 39 miastach. Liczba poziomów, które można przejść jest bardzo duża, więc z tytułem można spędzić wiele godzin. Problemem dla niektórych będzie brak polskiej wersji językowej, który jest dotkliwy, ponieważ wszystkie przedmioty, które musimy odnaleźć są prezentowane w formie tekstowej, na wagonach pociągu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0