OnlineGryHigh School Cheerleader

High School Cheerleader Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dziewczyn
Producent:
Mad Science Industries
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
444

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dobry model rozgrywki
  • Niezła grafika
Minusy:
  • Mało różnorodna muzyka

High School Cheerleader to dynamiczna gra muzyczna, w której mogą bawić się dwie osoby jednocześnie. Produkcja czerpie wzory z najlepszych gier tanecznych takich jak Dance Dance Revolution, pozostając przy tym lekką, darmową, produkcją online. 

 

Rozgrywka polega na odpowiednim przyciskaniu kursorów w idealnym momencie, tak by ruchy taneczne były synchronizowane z muzyką. Mimo, że sterowanie jest proste, to gra z etapu na etap jest coraz bardziej wymagająca, a my nie możemy pozwolić sobie na zbyt wiele błędów, gdyż publiczność naszej cheerleaderki nie będzie wyrozumiała. Po poprawnym wykonaniu układu, przenosimy się do kolejnej lokacji i stawiamy czoła kolejnym muzycznym wyzwaniom.

 

Do zalet należy zaliczyć staranną oprawę graficzną oraz szczegółową animację. High School Cheerleader przyciąga do siebie wykonaniem i modelem rozgrywki. Gra może pokazać swój pazur szczególnie w wersji dla dwóch graczy – wówczas jedna osoba steruje bohaterką za pomocą kursorów, a druga operuje klawiszami WSAD. Rywalizacja między graczami nada kolorytu i tak satysfakcjonującemu modelowi rozgrywki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0