OnlineGryHighway of the Dead

Highway of the Dead Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Insane Hero
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Jakość grafiki
  • Sprawne wykonanie techniczne
Minusy:
  • Mała liczba etapów

Highway of the Dead to post-apokaliptyczna gra wyścigowa, w której stajemy w samym centrum akcji. Wsiadamy do zdezelowanego samochodu i ruszamy po autostradzie. Bardzo ważne jest jak najszybsze rozpędzenie się, niewytracanie prędkości i rozjeżdżanie zombie. Mamy tylko kilkadziesiąt sekund na to by, przejechać całą trasę. Jeśli nie zdołamy - zmiecie nas wybuch bomby atomowej. Do przejechania mamy osiem etapów utrzymanych w różnych stylistykach graficznych.

 

W Highway of the Dead możemy wybrać jeden z kilku samochodów i go ulepszać, by lepiej przejechać kolejną trasę. Pieniądze zarabiamy za każdego zombiaka, którego przejedziemy. Zabijanie kolejnych żywych trupów uzupełnia również zbiornik z dopalaczem. Na trasie musimy lawirować między oponami, skrzyniami i innymi obiektami, które mogą wytracić naszą prędkość. Podczas przejazdów spotykamy również innych kierowców starających się uciec z obszaru zagrożonego wybuchem. 

 

Highway of the Dead zostało stworzone w konwencji podobnej do gier wyścigowych z czasów komputerów i konsoli 8-bitowych. Charakterystyczna animacja skrętu, brak realizmu w prowadzeniu pojazdu i zakręcone trasy przypominają gry z przełomu lat 80-tych i 90-tych. Zabawa jest emocjonująca, a techniczne wykonanie produkcji należy uznać za bardzo dobre. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0