OnlineGryHobo

Hobo Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bijatyki
Producent:
ArmorGames
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
492

Nasza ocena:

Michał
2,5
Plusy:
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Brak możliwości zapisywania rozgrywki
  • Dla wielu metody walki takie jak plucie czy smarkanie mogą odrzucać

Bijatyka, której głównym bohaterem jest bezdomny? To Hobo. Przeglądarka gra wykonana w technologii Flash, w której sprowokowany przez policjanta mężczyzna z dużym brzuchem rusza do eksploracji miasta. Najpierw musi pokonać stróża prawa, później natrafia na pracowników służb sprzątających. Kolejni przeciwnicy to młodzież, matki z dziećmi, starsze panie i inni. Zaatakować można wszystkich. Początkowo Hobo potrafi tylko wystosować podstawowe ciosy, ale już po kilku walkach poznaje nowe metody walki. Gracz ma do wyboru trzy poziomy trudności.

 

Niektórych, bardziej wrażliwych graczy, Hobo może odrzucić swoją stylistyką. Główny bohater nie przebiera w metodach: poza atakowaniem przechodniów pięściami i kopniakami, wykorzystuje również ślinę i smarki, by oślepić na chwilę swoich wrogów. Z tego względu nie jest to produkcja dla dzieci i osób, które są wrażliwe. Gra jest również dość brutalna. 

 

Hobo nie posiada możliwości zapisywania stanu rozgrywki, ale podczas gry rozlokowano punkty kontrolne, gdzie podawane jest hasło. Gdy powrócimy do gry, wystarczy podać hasło by przenieść się do żądnego punktu kontrolnego i kontynuować zabawę. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0