OnlineGryHollywood Rising Star

Hollywood Rising Star Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dziewczyn
Producent:
YETI CGI
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duży wybór castingów
  • Spora garderoba
  • Stale dochodzą nowe elementy
  • Ciekawy pomysł
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

W Hollywood Rising Star każda dziewczyna będzie czuła się jak ryba w wodzie! Zabawa polega na wcielenie się w uroczą młodą kobietę, która chce zaistnieć w świecie filmowym. W tym celu wybiera się na castingi. By w nich wypaść jak najlepiej, musi stosowanie się ubrać. I to właśnie twoje zadanie!

 

Musisz zapoznać się ze skrótem scenariusza. Jeśli aktorka ma wcielić się w rolę młodej biegaczki, musisz ubrać ją w taki sposób, by pasowała do tej postaci: legginsy, sportowe buty i bluzka. Gdy ma przybrać rolę panny młodej, zakładasz nowoczesną suknię ślubną. W szafie znajdziesz wszystkie elementy garderoby wierzchniej oraz dodatki. Możliwe jest odpowiednie przestylizowane włosów, naniesienie opalenizny. Nowe elementy można kupować za pieniądze zarobione na poprzednich castingach. 

 

Po przygotowaniu bohaterki, wybierasz się na casting, gdzie jest poddawana ocenie pod kątem ubioru. Noty są przydzielane w gwiazdkach, co ma wpływ na wielkość dochodu. Jeśli masz problem z odpowiednim ubraniem się do roli, możesz poprosić swojego agenta o podpowiedź. Będzie to kosztowało 10% zarobków z castingu.

 

Początkowo możesz startować w castingach do filmów romantycznych, ale z czasem otrzymujesz dostęp do nowych kategorii: np. filmów akcji, a co za tym idzie: zwiększa się nasza szafa i sklep.

 

Hollywood Rising Star jest grą bardzo staranie przygotowaną od strony technicznej: duwywmiarowa grafika jest statyczna, ale bardzo staranna. Gra, o ile nie znudzi się mechanika, pozwoli na przebieranie bohaterki całymi godzinami. Problemem może być brak polskiej wersji, bo trzeba zapoznać się z informacjami o fabule filmu, by odpowiednio się ubrać. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0