OnlineGryKapi Hospital

Kapi Hospital Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Upjers GmbH & Co. KG
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
298

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wiele chorób
  • Humor
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika

Kapi Hospital jest darmową grą przeglądarkową, w której zajmujemy się prowadzeniem szpitala. 

 

Gracz zajmuje się organizacją gabinetów specjalistycznych. W szpitalu mamy ich 18 rodzajów m.in. gabinet tomografii, stomatologii, ortopedii czy USG. Nie zabrakło laboratorium czy gabinetu zabiegowego. To od gracza zależy jak zapełni piętra swojego szpitala, ale musi pamiętać, że nie może zabraknąć żadnego z najważniejszych.

 

Do szpitala przychodzą pacjenci z różnymi problemami, a my mamy do dyspozycji ponad 100 leków, którymi można poradzić sobie z dolegliwościami. Zarówno pacjentów, jak i choroby obmyślaną z dużą dozą humoru. Ponadto Kapi Hospital posiada rysunkową, karykaturalną grafikę. 

 

W Kapi Hospital możesz założyć konto za darmo na jednym z kilku polskich serwerów i rozpocząć rozwijanie swojego szpitala, konkurując z innymi graczami. Gra szczyci się liczbą ponad 2 milionów aktywnych użytkowników. 

 

Gracze mogą zdecydować się  na wykupienie abonamentu premium, który pozwala na powiększenie szpitala z 3 do 4 pięter. Poza tym, twórcy przygotowali szereg ułatwień i uproszczeń mechaniki zabawy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0