OnlineGryKarting Super Go

Karting Super Go Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
FOG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
383

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Przyjemna rozgrywka
  • Ciekawe trasy
  • Emocjonująca zabawa
Minusy:
  • Krótka liga

Miłośnicy emocjonujących wyścigów gokartów będą wniebowzięci. Zręcznościowa filozofia rozgrywki znana z Mario Kart została umiejętnie przeniesiona do realiów flashowej gry dostępnej w oknie przeglądarki.

 

Karting Super Go to starannie wykonana gra wyścigowa, w której bierzemy udział w mistrzostwach gokartów, rozgrywanych na różnorodnych trasach np. leśnych i pustynnych.  Kierowcy, jak i projekty samych maszyn są zrealizowane z pomysłem - mamy robota, postać wzorowaną na głównym bohaterze Toy Story, pirata, wojownika ninja czy kosmitę. Wszyscy uczestniczą w ligowych zmaganiach. Po każdym wyścigu możesz wydać wygrane pieniądze na ulepszenia gokarta pod względem prędkości maksymalnej, dopalacza i przyczepności.  

 

Karting Super Go posiada proste sterowanie - wystarczą kursory i klawisz X odpowiedzialny za aktywowanie nitro, które jest ładowane przez zdobywanie monet. W grze zawarto system 10 osiągnięć, które można odblokować podczas zawodów. 

 

Gra posiada trójwymiarową oprawę graficzną, a animacja, szczególnie podczas pokonywania zakrętów, przypomina komercyjne tytuły z lat dziewięćdziesiątych. W Karting Super Go możesz grać za darmo, bez opłat, ale zabawa może być przerywana krótkimi reklamami. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0