OnlineGryKim Kardashian: Hollywood

Kim Kardashian: Hollywood Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dziewczyn
Producent:
Glu Mobile
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
412

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wysoka jakość wykonania
Minusy:
  • Duże nastawienie na mikropłatności

Kim Kardashian: Hollywood to święcąca ogromną popularność gra Free to Play dostępna na Facebooku. Produkcja jest kierowana głównie do płci żeńskiej, bowiem pozwala na wcielenie się w postać młodej dziewczyny, który chce zrobić karierę w Hollywood. Twarzą gry jest celebrytka Kim Kardashian. 

 

Zadaniem gracza jest stworzenie postaci i dostosowanie jej wyglądu. Opcji są setki, z czego część to elementy ubioru wybrane przez samą Kim Kardashian. Początkowo stworzona przez Ciebie postać będzie zajmowała się pracą w sklepie, ale z czasem może stać się aktorką, modelką, czy projektantką tworzącą na potrzeby największego przemysłu filmowego. Salony, bankiety, luksusowe kluby i restauracje stoją przed Tobą otworem. Znajomi z Facebooka mogą wspólnie bawić się w grze. 

 

Kim Kardashian: Hollywood to gra typu casual, czyli to produkcja dla niedzielnych graczy. Stworzona po to, by bawić. Nie jest wymagająca pod kątem mechaniki rozgrywki, pozwala na relaks i rozwijanie swojej postaci w wybranym przez siebie kierunku. Zabawa jest prosta i podana w atrakcyjnej, rysunkowej stylistyce. 

 

 

Gra jest dostępna nie tylko na Facebooku, ale również na platformach mobilnych: iOS, Android i Amazon. W każdym wypadku Kim Kardashian: Hollywood to gra Free to Play - dostępna za darmo, ale posiadająca wiele dodatków, które można kupić za prawdziwe pieniądze (od kilku do kilkuset złotych!) lub zdobyć mozolnie starając się w grze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0