OnlineGryKing of Fighters Wing

King of Fighters Wing Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bijatyki
Producent:
Flashwing
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14.59 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
447

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Klimat retro
  • Rozbudowany wachlarz ciosów
  • Animacje
Minusy:
  • Młodzi gracze mogą nie docenić stylistyki graficznej

Miłośnicy takich gier jak Tekken czy Street Fighter, idealnie odnajdą się w King of Fighters Wing – klasycznej, dwuwymiarowej bijatyce, która przywodzi na myśl klasycznych przedstawicieli tych serii.


Gra została zrealizowana w konwencji stylistycznej znanej z japońskich bijatyk. Postacie posiadają ciosy specjalne, pełne efektownych ruchów. System walki jest rozbudowany, szczególnie jak na grę online. Na szczęście, mniej wprawny gracz może wykorzystać model uproszczony, wymagający od nas wykorzystywania tylko kilku klawiszy. Pełna klawiszologia jest rozbudowana, a rozgrywka wymagająca. Jeśli chcemy świetnie grać w King of Fighters Wing konieczna jest nauka specjalnych ataków, tak jak w Tekkenie czy Street Fighter. Podczas gry możemy walczyć 7 bohaterami, posiadającymi specjalne ciosy.


Oprawa graficzna i animacja, jednoznacznie kojarzy się z grami z połowy lat dziewięćdziesiątych. W przygotowaniu technicznym czuć design retro i może się to podobać, szczególnie starszym graczom.


King of Fighters Wing to świetna bijatyka, utrzymana w klasycznym stylu. Wymagająca, a zarazem łatwa do opanowania. Świetnie przygotowana i rozbudowana, a przy tym darmowa. Na słabszym łączu internetowym ładowanie gry może chwilę potrwać – wczytać musi się blisko 15 MB.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0