OnlineGryKingdom Rush

Kingdom Rush Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Ironhide Game Studio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
451

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Doskonałe przygotowanie techniczne
  • Świetna mechanika rozgrywki
  • Save’y w chmurze
  • Całkowicie darmowa
Minusy:
  • Brak polonizacji

Kingdom Rush to wybijająca się ponad przeciętność gra strategiczna typu tower defense, w której ścierają się siły dobra i zła. Gracz staje się obrońcą praworządności i toczy walkę z przeciwnikami. Zabawa została podzielona na 12 misji kampanii dla pojedynczego gracza, w której musimy odpowiednio przygotować pole bitwy. Naszym zadaniem jest odpowiednie rozlokowanie wieżyczek i zarządzanie wojskiem, tak by przetrzymać kolejne fale różnorodnych przeciwników. Kolejne zwycięstwa są nagradzane pieniędzmi, które wykorzystujemy na nowe budynki i ulepszenie istniejących wież. 

 

Gra została utrzymana w klimacie fantasy, więc możemy korzystać z czarów. Wszystko po to by, ochronić królestwo przez siłami zła. Gracz może wybrać jeden z trzech poziomów trudności oraz rozgrywać misje w trzech trybach gry, do których dostęp odblokowujemy po zdobyciu trzech gwiazdek w standardowym trybie.

 

Kingdom Rush zostało świetnie przygotowane pod względem technicznym – rysunkowa oprawa graficzna robi wrażenie, mechanika rozgrywki jest sprawdzona, nie ma problemów z animacją czy błędami w wyświetlaniu rozgrywki. Przydatny jest system automatycznej pauzy - gdy zmienimy kartę w przeglądarce, gra zostanie zastopowana. Jeśli komuś takie rozwiązania przeszkadza – można je dezaktywować. Gra wspiera funkcję zapisu na serwerze wydawcy. Wystarczy posiadać darmowe konto Armor Games.

 

Kingdom Rush w 2014 roku zostało wydane na Steam, AppStore oraz Google Play, jednak darmowa wersja przeglądarkowa jest nadal dostępna, zapewniając świetną zabawę miłośnikom gier tower defense.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0