OnlineGryL.A. Rex

L.A. Rex Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Gametornado
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
271

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Niezła animacja dinozaura
  • Sporo etapów
Minusy:
  • Nierówna grafika

Pamiętacie Park Jurajski? W momencie, gdy T-Rex pojawia się w USA, wymyka się spod kontroli i zaczyna eksplorację przedmieść. Podobnie sytuacja wygląda w L.A. Rex

 

Tym razem to my wcielamy się w dinozaura, który eksploruje kolejne poziomy w celu pożarcia ludzi i siania ogólnego zniszczenia. Gracz może miażdżyć samochody, skakać na budynki i łapać w paszczę spanikowanych ludzi. Z czasem beztroski festiwal zniszczeń zamienia się w walkę z uzbrojonymi policjantami, którzy chcą uśmiercić naszego bohatera. 

 

Sterowanie T-Reksem jest proste (klawisze AWD), a najważniejsze jest precyzyjne sterowanie pyskiem za pomocą myszki. Zabawa została podzielona na szereg krótkich etapów, które musimy pokonać, zjadając wszystkich ludzi. 

 

L.A. Rex posiada niezłą oprawę graficzną. Z największą szczegółowością przygotowano animację dinozaura. Reszta grafiki jest mniej dokładna i gorzej animowana. Za zaletę należy uznać muzykę i efekty dźwiękowe. 

 

Warto odnotować, że z racji oparcia całej rozgrywki na brutalnym pożeraniu ludzi, gra nie nadaje się dla młodszych dzieci. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0