OnlineGryLego City: My City

Lego City: My City Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
The LEGO Group
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
888

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Sporo minigier
Minusy:
  • Duża liczba danych do pobrania
  • Często pojawiające się okno ładowania

Przenieś się do świata wykonanego z klocków LEGO. Producent kultowych zabawek stworzył darmową grę online, która pozwoli na świetną zabawę w oknie przeglądarki. 

 

W Lego City: My City masz dostęp do 7 zręcznościowych minigier, których poziom trudności dostosowano do graczy 5 – 12-letnich. Trafiasz do miasta stworzonego z klocków i możesz stać się policjantem goniącym złoczyńców, kierowcą wyścigowym, pilotem, strażakiem lub strażnikiem wybrzeża. Miłośnicy klocków Lego zauważą, że podczas gry jeździmy pojazdami i spotkamy miejsca, która są trójwymiarowymi modelami prawdziwych zestawów klocków, dostępnych w sklepie. Mimo, że gra ma charakter promocyjny, to została zrealizowana w świetny sposób, co czyni ją doskonałą, darmową propozycją, która zainteresuje nie tylko najmłodsze dzieci.

 

Lego City: My City zostało stworzone przy wykorzystaniu zaawansowanego silnika Unity, pozwalającego na generowanie trójwymiarowego środowiska. Gra wygląda świetnie pod względem animacji i szczegółowości.

 

Lego City: My City, jak na grę online, ma dość duże wymagania sprzętowe. Do uruchomienia potrzebny jest przyzwoity komputer oraz dość szybkie połączenie internetowe – ekran ładowania pojawia się często i za każdym razem trzeba pobrać kilka megabajtów danych. Gra jest dostępna również w formie aplikacji na telefony i tablety. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: paulina fajne