OnlineGryLego City: Patrol straży przybrzeżnej

Lego City: Patrol straży przybrzeżnej Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
The LEGO Group
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
444

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba misji
  • Rozbudowanie większe niż w wielu innych grach z serii
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Nienajlepsza oprawa dźwiękowa

Lego City: Patrol straży przybrzeżnej to zręcznościowa gra akcji, w której gracz wciela się w funkcjonariusza straży przybrzeżnej w świecie Lego. Twoim zadaniem jest pomoc potrzebującym: surferom, osobom znajdującym się na motorówkach czy statkach. Od Ciebie zależy w jakim momencie zostanie wypuszczony ratownik na skuterze wodnym, który uratuje poszkodowanego.

 

Musisz poczekać aż linia symbolizująca kierunek płynięcia skutera będzie zbliżona do poszkodowanego i kliknąć myszką na niego. Rozpocznie się akcja ratunkowa. Początkowe misje są proste, ale z czasem gra jest bardziej rozbudowana - pojawiają się rekiny, które uniemożliwiają ratunek oraz dodatkowi ratownicy np. na motorówkach.

 

Lego City: Patrol straży przybrzeżnej ma trójwymiarową oprawę graficzną. Obiekty znajdujące się w świecie gry są wzorowane na modelach z prawdziwych zestawów klocków Lego z serii dotyczącej straży przybrzeżnej (Coast Guard Patrol). W przeciwieństwie do wielu darmowych gier online z serii Lego City, z prezentowanym tytułem można spędzić sporo czasu za sprawą wielu misji dostępnych w grze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0