OnlineGryLego City: Slotracer

Lego City: Slotracer Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
The LEGO Group
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
394

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Grafika
  • Proste sterowanie
Minusy:
  • Tylko dla najmłodszych

Lego City: Slotracer to gra online pozwalająca na wzięcie udziału w wyścigach samochodowych w świecie Lego. Gra została stworzona z myślą o najmłodszych graczach. Poziom trudności został przystosowany do kilkuletnich graczy. 

 

Zadaniem gracza jest odpowiednie sterowanie gazem za pomocą spacji. Trzymając klawisz obroty silnika wzrastają, bolid jedzie szybciej, ale na zakrętach może dojść do poślizgu i obrócenia pojazdu. Właśnie dlatego wiraże trzeba pokonywać puszczając spację i dodając gaz dopiero na wyjściu. Gracz nie ma wpływu na kierowanie samym pojazdem na trasie.

 

Zasady rozgrywki są proste, a w Lego City:  Slotracer dostępna jest jedynie jedna plansza składająca się z 4 okrążeń. Gra zlicza punkty, które zdobywamy przez zbieranie monet i czas przejazdu.

 

Lego City: Slotracer ma ładną, trójwymiarową oprawę graficzną. Mimo, że jest to produkcja bardzo prosta, to można ją polecić najmłodszym graczom, dla których poziom trudności będzie odpowiedni, a rozgrywka - satysfakcjonująca. Gra nie jest rozbudowana, ale dzieciom może dać kilka minut dobrej zabawy w wirtualnym świecie zbudowanym z najbardziej znanych klocków.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0