OnlineGryLego City: Ucieczka

Lego City: Ucieczka Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
The LEGO Group
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
416

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra dla najmłodszych
  • Dynamiczna gra
Minusy:
  • Niewielka plansza

Lego City: Ucieczka na pasie startowym to gra online stworzona w ramach serii darmowych produkcji osadzonych w świecie Lego City. Gracz wciela się w kontrolera ruchu lotniczego, który ma bardzo dużo zadań - musi biegać po płycie lotniska i odpowiadać na wezwania symbolizowane jako krótkofalówka. Konieczna jest szybka reakcja - im dłużej będziemy wzywani, tym mniejszy wynik punktowy. Po przekroczeniu czasu, gracz dostaje karę - smutne główki ludzika Lego. Jeśli będziemy dawać radę odbierać wezwanie w dobrym tempie - na nasze konto powędrują uśmiechnięte główki.

 

Lego City: Ucieczka na pasie startowym ma trójwymiarową oprawę graficzną. Plansza jest niewielka, ale starannie zapełniana przez kolejne pojazdy: ciężarówki, wózki widłowe i lądujące samoloty i helikoptery transportowe. 

 

Poziom trudności Lego City: Ucieczka na pasie startowym został przystosowany do wymagań najmłodszych fanów klocków Lego. Przejście gry zajmie kilka chwil, a do obsługi ludzika wymagane są jedynie kursory. Gracze mogą wybaczyć brak dodatkowych misji (jest tylko jedna), ponieważ gra jest darmowa i otwierana w oknie przeglądarki, więc nie trzeba pobierać wielu megabajtów danych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0