OnlineGryLet’s fish

Let’s fish Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Ten square games
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
440

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duża liczba ryb
  • Proste zasady rozgrywki
Minusy:
  • Zbyt proste łowienie ryb

Let’s fish, znane w Polsce również po tytułem Na ryby, to gra przeglądarkowa będąca zręcznościową produkcją o tematyce wędkarskiej. Nie jest to symulator, bowiem gra ma dość prosty model połowu ryb, ale dzięki niej można poznać ponad 400 gatunków ryb - od słodkowodnych po morskie. 

 

Gracz ma wpływ na przygotowanie sprzętu: wędziska, haczyka, przynęty, a następnie czeka na moment, gdy ryba zacznie "brać". Wówczas konieczne jest zacięcie i walka z rybą. Każda wyciągnięta ryba zwiększa nasze doświadczenie. Możliwe jest zrobienie trofeum z najbardziej spektakularnego okazu. Twórcy przygotowują system zadań np. złowienie 7 ryb danego typu w określonym czasie, za co przyznawane są dodatkowe punkty doświadczenia i pieniądze. W Let's fish organizowane są turnieje (spławikowe, spinningowe i morskie), a gra prowadzi rankingi.

 

Mechanika rozgrywki jest prosta. Obsługa gry sprowadza się do operowania myszkę: zarzucenia wędki, zaciągnięcia w momencie gdy ryba zacznie atakować przynętę i odpowiedniego ciągnięcia jej do brzegu. Wówczas grać musi trzymać lewy przycisk myszy w takim zakresie, by ryba zbliżała się do nas, ale nie można dopuścić do dojścia wskaźnika do czerwonej skali - wówczas ryba się zerwie.

 

Gracz może rozwijać różne talenty na dwóch ścieżkach. Każda z nich składa się z 10 talentów i pomagają one na np. zwiększenie możliwości wędki. 

 

Let’s fish jest tytułem free to play. Grać można za darmo, ale by przyspieszyć rozwój można kupić wirtualną walutę za prawdziwe pieniądze. W grze można kupować nowe przynęty, wędki czy haczyki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0