OnlineGryLong Way

Long Way Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Meetreen Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
317

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Dobra mechanika rozgrywki
  • Rozbudowanie
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Long Way to gra strategiczna typu tower defense, utrzymana w klimacie westernu. Zasady rozgrywki zostały przystosowane do realiów tamtej epoki: zadaniem gracza jest obronienie stajni z bydłem przed napastnikami. W tym celu, rozlokowujemy kowbojów w wąwozie. Ataki następują falami – każda kolejna jest coraz silniejsza, ale i my mamy większe możliwości: za zdobyte podczas walki pieniądze możemy rekrutować nowych kowbojów oraz ulepszać tych, którzy już są na mapie. 

 

W Long Way możemy wykorzystać pomoc sześciu kowbojów – od podstawowego Johny’ego, przez Billy Kida, Thomasa, aż po Chucka, wzorowanego na aktorze Chucku Norrisie. W obronie może nam pomóc również Indianin. Każda postać może rozwijać się – zarówno zdobywając nowe poziomy doświadczenia podczas walki, jak i na końcu etapu – gdy przydzielamy punkty umiejętności, które mogą np. zwiększyć szansę uderzenie krytycznego, dać możliwość zatrucia czy podpalenia przeciwnika. 

 

Nowych kowbojów można zatrudniać w miasteczkach, rozlokowanych między etapami. Gra składa się z szeregu misji, w których trzeba wytrzymać określoną liczbę fal przeciwników. Podczas walki można zwiększać liczbę kowbojów, których już zatrudniliśmy. By mieć dostęp do innego typu obrońców, konieczne jest ich zwerbowanie. W miasteczku znajdziemy również sklep, w którym możemy kupić nowe uzbrojenie i sprzedać niepotrzebne przedmioty oraz miejsce, gdzie sprzedawane są byki.

 

Long Way jest grą całkowicie darmową, niewymagającą rejestracji, jednak jeśli założysz konto w serwisie wydawcy, Armor Games, otrzymasz dostęp do systemu osiągnięć. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0