OnlineGryMadBurger 3

MadBurger 3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
DEQAF Studio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
339

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Humor
Minusy:
  • Brak misji

MadBurger 3 to online'owa gra zręcznościowa osadzona w realiach Dzikiego Zachodu. Rozgrywka nie jest jednak w żaden sposób związana z tematyką bandytów i stróżów prawa. Gracz składa hamburgera i stara się osiągnąć nim jak najdłuższy lot. 

 

Już na etapie składania hamburgera bardzo ważne jest odpowiednio szybkie układanie składników. W zależności od tego jak to zrobimy, nasz hamburger będzie miał inne parametry.

 

Najważniejszym momentem jest rzut - konieczne jest użycie jak największej siły. Następnie gracz może za pomocą myszki wykorzystywać "paliwo" do unoszenia się w powietrzu kanapki przy okazji zbierając dolary. Zadaniem gracza jest uzyskanie jak najdłuższego lotu, a tym samym zarobienie sporej sumy pieniędzy, które może wykorzystać na ulepszenia lub nowe składniki do hamburgera, które wpływają na prędkość, przyspieszenie i dają nowe umiejętności.  

 

MadBurger 3 utrzymano w rysunkowej konwencji graficznej. Gra jest dość prosta, ale osiągnięcie wyniku na poziomie najlepszych graczy nie będzie już tak łatwe. 

 

MadBurger 3 to gra zręcznościowa, o prostym, ale wciągającym modelu zabawy. Możesz ją uruchomić w oknie przeglądarki, bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0