OnlineGryMade in Mafia

Made in Mafia Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Smokoko
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
272

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Klimat rozgrywki
  • Stylistyka graficzna
Minusy:
  • Mało innowacji

Na bazie klasycznej, dwuwymiarowej gry akcji, zbudowano atrakcyjnie stylizowaną produkcję Made in Mafia, która przenosi nas do San Francisco z lat trzydziestych.


Wcielamy się w kierowcę mafii. Kierując samochodem musimy zbliżyć się do celu, by nasi współpracownicy mogli go wyeliminować. Made in Mafia zostało zbudowane na klasycznych zasadach: jedziemy w prawo i staramy się dogonić przeciwników. W tym czasie odpieramy ataki bombami, zbieramy pieniądze i bonusy naprawy. Po każdym z etapów możemy ulepszyć samochód lub kupić nowe uzbrojenie – pistolety, karabiny i strzelby, granaty czy dynamit. Made in Mafia posiada rozbudowane statystyki oraz system osiągnięć. Gra posiada funkcję zachowania stanu rozgrywki w jednym z trzech punktów zapisu.


Klimat buduje muzyka stylizowana na lata 30-ste oraz komiksowe przerywniki między misjami.  Jedną z największych zalet Made in Mafia jest świetna stylistyka, jednak pod względem mechaniki rozgrywki, gra nie wyróżnia się na tle innych produkcji 2D z samochodami w roli głównej. Mimo wtórności, może zapewnić pół godziny dobrej zabawy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0