OnlineGryMadville

Madville Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
NextPlay
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
336

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Grafika
  • Czujnik pauzujący grę po opuszczeniu ekranu
Minusy:
  • Dla niektórych graczy poziom trudności może być zbyt wysoki

Madville to zręcznościowa gra akcji, w której gracz musi odpierać ataki hordy potworów początkowo wyposażony jedynie w rękawicę bokserską na sprężynie. Sterowanie bohaterem za pomocą kursorów i myszki pozwala na szybkie poruszanie się po planszy i zadawanie ciosów, co jest niezbędne, gdyż w prezentowanej grze, przeciwnicy cechują się dużą ruchliwością, co w połączeniu z ich dużą liczbą i niewielkim obszarem walki, jest mieszanką iście piorunującą.

 

Madville posiada ciekawą funkcję, która ratuje nas przed nagłym przegraniem etapu, tylko dlatego, że przesunęliśmy się za daleko myszką po ekranie. Z racji dużego dynamizmu gry nie jest to wcale takie trudne. Produkcja została wyposażona w czujnik – jeśli wyjedziemy myszką poza obszar gry, Madville automatycznie się pauzuje, a na ekranie pojawia się stosowny komunikat. To doskonałe rozwiązanie, które powinno znaleźć się w każdej, dynamicznej grze akcji tego typu. 

 

Kolejną zaletą gry jest atrakcyjna oprawa graficzna, utrzymana w konwencji kreskówki. Postacie bohaterów są niskie i karykaturalnie narysowane. Design etapów i ogólna stylistyka graficzna tytułu jest jednym z kilku atutów gry. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0