OnlineGryMafia Shootout

Mafia Shootout Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
FlashGames247
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
341

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobrze przygotowanie techniczne
  • Mafijna stylistyka
  • Sporo ulepszeń i broni
Minusy:
  • Brak ciekawych, niespotykanych pomysłów w rozgrywce

Jesteś żołnierzem mafii, którego zadaniem jest ochrona konwoju, który jest atakowany przez konkurencyjną rodzinę. Nie możesz dopuścić by ciężarówka nie dotarła do siedziby Dona. Chwytasz za karabin i siedząc na skrzyni drugiej ciężarówki dokonujesz ostrzału w kierunku kolejnych fal wrogów.


Początkowo ciężarówkę starają się przechwycić gangsterzy na skuterach, później pojawiają się również uzbrojeni ludzie w limuzynach, a nawet wsparcie z powietrza. Wraz z zwiększoną siłą przeciwników, zwiększa się również możliwość walki: początkowo jesteś wyposażony w klasyczny karabin M3, ale za zarobione na kolejnych etapach, pieniądze, możesz kupić karabiny, wyrzutnie rakiet oraz wyposażyć ciężarówkę w działka, miotacz płomieni czy rakietnicę. Pomiędzy kolejnymi misjami możesz kupić granaty, olej, który jest wykorzystywany do wprowadzenia w poślizg samochody przeciwników, oraz zatrudnić pomocników prowadzących ostrzał.  Każdy kolejny etap to kilka chwil strzelania we wszystko, co pojawia się w okolicy. Gra jest dynamiczna, pełna wybuchów i widowiskowych scen.


Mimo braku polskiej wersji językowej, z Mafia Shootout poradzi sobie każdy gracz, a z racji lekkiej konwencji rozgrywki, jest to tytuł dla osób, które lubią nieskomplikowane strzelanki, idealne na kilkunastominutowe sesje.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0