OnlineGryMargonem

Margonem Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Garmory Sp. z o.o.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
235

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Darmowa
  • Rozległy świat
Minusy:
  • Grafika może odstraszać niektórych

Margonem to polska, graficzna gra mmo, do zabawy w którą potrzebujemy jedynie przeglądarki oraz zarejestrowania się – które oczywiście nic nie kosztuje. Na początku warto dodać, że jest to produkcja wciąż ewoluująca, która rozwija się od 2006 roku i utrzymana jest od samego startu w stylistyce 2D. Wykonanie może kojarzyć się z klasykami rpg typu Zelda. Jeśli chodzi o świat, mamy tu krainę fantasy, a nasz protagonista może być wojownikiem, magiem, łowcą czy też paladynem. W zależności od wyboru mamy inne drzewko rozwoju oraz możliwości i bronie startowe. Czeka nas tu rozległy świat do eksploracji – od tętniących życiem miast po bezdroża i wioski dzikich plemion. Jak i w innych produkcjach tego typu, także i tu rozwijamy się, wykonując misje i eksterminując potwory.

 

Jak na polską produkcję typu online, Margonem jest dość popularne. Dysponuje bazą 300 tysięcy graczy, a świat gry składa się z 2000 lokacji, w których możemy odnaleźć 20 000 potworów i wykonać 5000 misji (questów).

 

Mechanika zabawy w Margonem umożliwia także walkę z innymi graczami, a także wspólne wyprawy z przyjaciółmi. Każdy może założyć własny klan lub też dołączyć do istniejącego, można także działać samotnie, wyposażając się w sklepach i u kupców w świecie zabawy. Wszystko to za darmo, można jednak za pomocą sms-a lub przelewu nabyć dodatkowo elementy zabawy, które znacznie zwiększą jej atrakcyjność, stojąca i tak na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0