OnlineGryMight & Magic: Heroes Online

Might & Magic: Heroes Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Ubisoft
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
363

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Grafika
Minusy:
  • Duży nacisk na mikropłatności

Might & Magic: Heroes Online to przeglądarkowa gra strategiczna z elementami RPG zbudowana na kultowej serii gier firmy Ubisoft.

 

Gra jest wzorowana na serii Heroes, którą znamy z komputerów PC, jednak wprowadzono wiele modyfikacji. Jedną z największych różnic jest możliwość poruszania się po mapie w czasie rzeczywistym. Walka, podobnie jak w innych częściach, jest rozgrywana w systemie turowym, na mapie podzielonej na heksy. 

 

Świat fantasy pełen ciekawych stworów, wiernych rycerzy i magii. Gracz wciela się w zarządcę miast w tym bajecznym świecie. Jego zadaniem jest zbieranie surowców, rekrutowanie wojska i prowadzenie działań wojennych. Twórcy postarali się o zbudowanie kampanii pełnej fabularnych zadań (questów), ale solą gry są potyczki rozgrywane między graczami. 

 

W porównaniu do większości gier MMO dostępnych w przeglądarce, Might & Magic: Heroes Online olśniewa przygotowaniem technicznym. Oprawa graficzna, projekty postaci i animacje stoją na znacznie wyższym poziomie. Zaletą jest również przemyślany interfejs. 

 

Might & Magic: Heroes Online posiada model Free to Play, co oznacza, że grę możesz rozpocząć za darmo, ale niektóre ułatwienia wymagają zakupów za realną gotówkę.  

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0