OnlineGryMirror’s Edge 2D

Mirror’s Edge 2D Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
EA
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
449

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Mechanika zabawy
  • Grafika
Minusy:
  • Gra potrafi nieco zwolnić - przyciąć się

Mirror’s Edge 2D to zręcznościowa gra akcji dostępna online za darmo, która jest swego rodzaju promocją pełnoprawnej gry akcji wydanej na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. W obu tytułach gracz wciela się w Faith, będącą kurierką w niezwykłym świecie. Bohaterka pokonuje trudne trasy, do czego wymagane są niezwykłe umiejętności w zakresu parkour - często są to dachy wieżowców, a jeden błąd kończy się kilkudziesięciometrowym upadkiem. Wykonuj widowiskowe ewolucje w powietrzu, zbieraj przedmioty i eksploruj ciekawie zaprojektowane etapy. Pod względem mechaniki rozgrywki, Mirror’s Edge 2D nawiązuje do klasycznych gier platformowych z lat dziewięćdziesiątych. 

 

Jak na darmową grę online typu flash, Mirror’s Edge 2D jest rozbudowana. Posiada fabularyzowaną kampanię pozwalającą na spędzenie z tytułem sporej ilości czasu oraz dodatkowe tryby, przedłużające zabawę z Faith.

 

Mirror’s Edge 2D posiada ręcznie rysowaną, starannie wykonaną grafikę, częściowo wzorowaną na stylistyce z pełnoprawnej gry znane z konsol i pecetów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0