OnlineGryMobil 1 Racing Academy

Mobil 1 Racing Academy Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Mobil 1
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
433

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Ciekawy model jazdy
Minusy:
  • Należy pobrać spore ilości danych

Mobil 1 Racing Academy to zawansowana gra online powstała na zlecenie producenta oleju Mobil 1, który jest związany ze sportami motorowymi. 

 

Wysoki poziom zaawansowania tytułu można zaobserwować już w pierwszych chwilach obcowania z tytułem. Gra posiada starannie wykonaną, trójwymiarową oprawę graficzną oraz schludny design interfejsu i menu. Ze względu na swoje rozbudowanie na komputerach ze słabszym połączeniem internetowym wczytywanie tego tytułu może trwać kilka minut. 

 

W grze możemy zasiąść za kierownicą samochodu z cyklu wyścigowego NASCAR lub bolidu Jensona Buttona, znanego z F1. Nim jednak będziemy mogli przejechać się tym niezwykle szybkimi dziełami inżynierii, będziemy musieli wykazać się w niższych klasach. Przygodę zaczynamy od niewielkich wyścigówek przypominających gokarty z dachem, by później przesiąść się do szybszych samochodów. W grze auta można modyfikować wzmacniając im silnik.

 

Mobil 1 Racing Academy wykorzystuje technologię Unity, więc by móc uruchomić grę w przeglądarce, konieczne będzie posiadanie zainstalowanego Unity Playera w przeglądarce. W przypadku braku tego pluginu, gra Cię o tym poinformuje.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0