OnlineGryMoby Dick 2

Moby Dick 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
MostroGames
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
279

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Atrakcyjna grafika
Minusy:
  • Na dłuższą metę - nuży

Moby Dick, bohater powieści Hermana Melville'a był ogromnym wielorybem, który stał obiektem zemsty kapitana statku wielorybniczego. W grze online Moby Dick 2, wcielamy się w podobnego wieloryba, ale eksplorujemy bardziej spokojny akwen. Nasza obecność nie jest mile widziana – jesteśmy atakowani przez tubylców, chcących pozbawić nas życia. Są uzbrojeni w włócznie i mają sieci. Zadaniem gracza jest szybkie wyeliminowanie wszystkich obecnych na planszy przeciwników. Gdy tak się stanie, możemy przygotować się do kolejnej fali np. dokonać ulepszeń: poprawić szybkość, umiejętność nurkowania, zdrowie, szybkość regeneracji oraz wielkość naszego kaszalota.

 

Rozgrywka w Moby Dick 2 została podzielony na fale (Waves) -  z każdą kolejną, wieloryb musi stawić czoła większej ilości przeciwników, którzy są coraz lepiej wyposażeni. Gracz może sterować ruchem zwierzęcia za pośrednictwem myszki, chować się w głębinach, dopływać do łodzi i wyskakiwać, pożerając przeciwników.

 

Dużą zaletą gry jest staranne przygotowanie techniczne – produkcja cechuje się schludną, rysunkową oprawą graficzną, utrzymaną w pirackich klimatach. Moby Dick 2 to ciekawa propozycja dla młodszych graczy, jednak przeszkodą może być fakt, że gra nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0