OnlineGryMonster Truck – Demolka

Monster Truck – Demolka Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Yepi
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
287

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Prosta mechanika zabawy
  • 24 etapy
Minusy:
  • Mało urozmaicona rozgrywka

Monster Truck – Demolka to gra hołdująca tradycyjnym grom zręcznościowym z samochodami w roli głównej. Tym razem wchodzimy w skórę kaskadera, który pokonuje poziomy pełne przeszkód za kierownica monster trucka – samochodu z ogromnymi kołami, który jest w stanie jeździć po budynkach, samochodach i wyskakiwać w powietrze. 

 

Prezentacja gry jest do bólu klasyczna: dwuwymiarowa, rysunkowa grafika oraz dynamiczna muzyka. Podobnie sprawa wygląda z rozgrywką, która jest niezwykle prosta, a zarazem wciągająca, szczególnie dzieci. Gracz mknie w prawą stronę miażdżąc kolejne samochody, beczki i skrzynki. Dużym ułatwieniem w zabawie jest kompletnie nierealistyczna możliwość podskakiwania samochodem (za pomocą spacji). Pozwala to na łatwe dostanie się na niskie przeszkody i efektowne wybijanie się na wyskoczniach. Z poziomu na poziom zadania są coraz trudniejsze, ale nawet młodsi miłośnicy monster trucków nie powinni mieć problemów z ukończeniem wszystkich 24 etapów.

 

W Monster Truck – Demolka możemy jeździć pięcioma monster truckami, które różnią się od siebie prędkością maksymalną, jakością opon oraz możliwościami wyskoku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0