OnlineGryMonsters Wheels

Monsters Wheels Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Smokoko
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
285

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Stylistyka graficzna
  • Ciekawe projekty pojazdów
Minusy:
  • Wtórna rozgrywka

Siądź za kierownicę monster trucka i stań na starcie szaleńczych wyścigów. W Monsters Wheels możesz wykonywać skoki na dziesiątki metrów, niezwykłe ewolucje w powietrzu i przejeżdżać po samochodach osobowych.


Monsters Wheels zostało stworzone zgodnie z tradycyjną konwencją przeglądarkowych gier wyścigowych. Prosta, dwuwymiarowa oprawa graficzna została utrzymana w konwencji rysunkowej. Gracz pędzi na złamanie karku w prawo, sterując prędkością i balansem pojazdu. Kontrola nad monster truckiem jest prosta – wystarczą kursory i spacja do uruchamiania nitro.


Brak innowacyjnych rozwiązań w Monsters Wheels został zrekompensowany ciekawie zaprojektowanymi planszami wyróżniającymi się nie tylko wyglądem otoczenia, ale również charakterem całej trasy – jeżdżąc po zajezdni kolejowej nie ma szans na wysokie skoki – głównie poruszamy się po różnego rodzaju wagonach, jednak gdy wyścig przeniesie się na otwarty teren, możemy rozpędzić się do 90 km/h i dokonywać ogromnych skoków.


Monsters Wheels jest bardzo prostą w opanowaniu grą wyścigową, która sprawdzi się jako przerywnik w pracy. Stan rozgrywki jest zapisywany lokalnie, w pamięci przeglądarki, co umożliwia wrócenie do zabawy po jakimś czasie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0