OnlineGryMotocross Nitro

Motocross Nitro Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Block23 Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
380

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Bogata paleta trików
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Motocross Nitro to przedstawiciel starannie wykonanych gier online, które można uruchomić w przeglądarce, ale pod względem przygotowania, jest to tytuł wykraczający poza standardy przyjęte przez większość producentów.

 

Mechanika rozgrywki Motocross Nitro kojarzy się z kultową Elastomanią, jednak w odróżnieniu od niej, gra nie jest prostą, zręcznościową grą z dwuwymiarową, rysunkową grafiką.  Gracz pędzi na złamanie karku po efektownie zaprojektowanych etapach, wykonuje tricki w powietrzu, które napełniają nitro. Widowiskowa jazda jest gwarancją pełnego baku, co znacznie zwiększa szanse na zwycięstwo, jednak konieczna jest rozwaga, bowiem o upadek nie jest trudno. Paleta tricków może być rozszerzana o nowe, a możliwości wykonywania ewolucji w powietrzu są całkiem spore. Gracz musi odpowiednio kontrolować prędkość, wychylenie oraz wykonywać właściwe ewolucje odpowiednio sterując klawiszami Z, X oraz C.

 

Motocross Nitro wykorzystuje trójwymiarowy silnik Unity, dzięki czemu jakość grafiki jest bardzo wysoka. Gra pracuje w pełnym 3D, modele motocykli oraz animacja kierowców jest dopracowana. Na uwagę zasługują również świetnie zaprojektowane, różnorodne etapy.

 

Zadaniem gracza jest wygranie wyścigu na jednej z kilku tras. Kampania składa się z trzech sezonów (Trierów), Pucharu Zimowego, Mistrzostw oraz wielkiego finału. Łącznie do pokonania mamy 20 etapów. Za zwycięstwa zarabiamy pieniądze, które można wydać na nowe tricki, kombinezony oraz motocykle. Swoje konto bankowe możemy zapełnić również dzięki wykonywaniu wyzwań dotyczących nowych trików.

 

Uwaga - do uruchomienia gry w przeglądarce konieczne jest zainstalowanie wtyczki Unity. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0