OnlineGryMuay Thai

Muay Thai Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bijatyki
Producent:
FOG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
597

Nasza ocena:

Michał
2
Plusy:
  • Ciosy z muay thai
  • Różnorodni bossowie
Minusy:
  • Wykonanie techniczne
  • Nierozbudowany model walki

Tajlandzkie muay thai to jeden z najbardziej znanych sportów walki. W grze online Muay Thai możemy eksplorować kolejne etapy i toczyć walkę z dziesiątkami przeciwników, wykorzystując techniki walki znane z tytułowego sportu.


Wyprowadzanie standardowych ciosów ładuje pasek Special, który pozwala na wykonanie efektownego ciosu, zabierającego sporą część życia. Kampania została podzielona na etapy. Na końcu każdego poziomu toczymy walkę z bossem – wojownikiem posiadającym specjalne umiejętności, którego trudniej jest zabić. System walki nie jest rozbudowany – sprowadza się do wyprowadzania kopniaków i uderzeń rękoma oraz blokowania ataków.  Zawodnik nie ma nawet możliwości skakania i wykonywania combosów.


Każdy poziom to nowa lokacja, utrzymana w oszczędnej, rysunkowej grafice. Muay Thai posiada prostą, nieskomplikowaną oprawę, która kojarzy się z rysunkami wykonanymi w MS Paint. Postacie są bardziej szczegółowe, choć ich animacja pozostawia nieco do życzenia. Od strony technicznej, Muay Thai nie robi wrażenia, jednak miłośnicy gier walki mogą spędzić kilka chwil z tym tytułem, pokonując dziesiątki przeciwników.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0