OnlineGryMud Fire

Mud Fire Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Psychic Parrot Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Model zniszczeń
Minusy:
  • Brak trybu kariery

Mud Fire to trójwymiarowa gra wyścigowa, w której będziemy mogli ścigać po różnorodnych trasach.

 

Rozpoczęcie rozgrywki jest niezwykle proste - wybieramy samochód i trasę i ruszamy przygodę po bezdrożach.  Gracz może zdecydować się na ręczną zmianą biegów lub powierzenie sprawy automatowi. Model jazdy jest dość prosty, ale o wywrotkę nie jest wcale trudno. Nie jest to jednak dużym problemem, bowiem poziom trudności dostosowuje się do umiejętności gracza. Jeśli będziemy często się wywracać, to kierowcy sterowani przez komputer będą jechali wolniej, tak by gracz nie znalazł się na szarym końcu wyścigu. Jest to rozwiązanie dobre dla najmłodszych graczy, choć może zabrać radość z zabawy bardziej doświadczonym użytkownikom komputera.

 

Twórcy przygotowali dość dokładnie odwzorowane modele znanych samochodów terenowych np. Land Rover Defender czy Mitsubishi L200, dostępne w kilku malowaniach. Dużą zaletą gry jest system zniszczeń samochodu - po wypadku blacha się gniecie, a z komory silnika może wydobyć się ogień. Zniszczenia nie wpływają na zachowanie się samochodu na trasie.

 

Mud Fire, jak na darmową grę online, jest produkcją wyróżniającą się świetnym przygotowaniem technicznym i dobrym modelem jazdy. Problemem może być dostosowujący się poziom trudności, który nie pozwala w pełni cieszyć się z gry starszym graczom. 

 

Uwaga - gra wymaga do uruchomienia wtyczki Unity zainstalowanej w przeglądarce. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0