OnlineGryMultishop Tycoon

Multishop Tycoon Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Maulidan Productions
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
307

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Dobra gra ekonomiczna
  • Rozbudowanie
  • Sporo misji
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Multishop Tycoon to gra strategiczna popularnego podgatunku tycoon, w którym rozwijamy przedsiębiorstwo handlowe. Początki są skromne - pierwsze pieniądze zarobimy umieszczając stoisko w szkole, ale wraz z kolejnymi dniami, interes kreci się coraz lepiej i możemy rozszerzać swój biznes o nowe miejscówki. Kolejne stoiska, budki czy foodtrucki postawimy na głównym rynku miasta, plaży, a ostatnią lokację jest statek pasażerski.

 

Gra posiada 40 misji (questów), które można wykonać w normalnym trybie rozgrywki. Gracze mogą zdecydować się na przyspieszony tryb rozgrywki Sprint Mode, w którym zaczynamy z pokaźnym budżetem 20 tys. złota.

 

Zadaniem gracza jest organizowanie zaopatrzenie - wybieranie ceny i ilości produktów w ofercie, przeprowadzania działań marketingowych oraz wykupywanie praw do sprzedaży produktów w innych lokacjach. Podczas gry możemy oferować 32 typy produktów w 5 rodzajach stanowisk i stosować ulepszenia zwiększające skuteczność naszego biznesu.

 

Oprawa graficzna Multishop Tycoon została wykonana w atrakcyjnym, rysunkowym stylu, kojarzącym się z anime. Interfejs jest wygodny, choć dla niektórych graczy problemem może być brak polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0