OnlineGryMy Fantastic Park

My Fantastic Park Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Upjers GmbH & Co. KG
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
387

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dużo atrakcji
Minusy:
  • Grafika nie jest najlepsza

W My Fantastic Park możesz stworzyć swój wymarzony park rozrywki pełen atrakcji. Gracz wciela się w dyrektora lunaparku, który zajmuje się jego budową i zarządzaniem pod kątem finansowym. 

 

Gracz może postawić szeroką paletę atrakcji: strzelnicę, gabinet luster, tunel strachu, rollercoaster, wodospady, teatr lalek, place zabaw czy parki. Nie brakuje karuzel czy wodnych atrakcji. W My Fantastic Park można ustawić miejsca do kąpieli w kulkach, parki linowe, tory wyścigowe czy miejsca do walki między odwiedzającymi (np. walka laserowa). Paleta atrakcji jest rozszerzana przez twórców gry. 

 

Zaletą gry jest różnorodność stylistyczna atrakcji oraz możliwość kreowania poszczególnych sektorów lunaparku wedle wybranych scenerii. Można postawić na dekoracje piłkarskie czy w stylu westernu. Grafika gry została utrzymana w rysunkowym charakterze, a całość rozgrywki prowadzimy w przeglądarce. Silnik gry prezentuje lunapark w konwencji 2D z kamerą ustawioną izometrycznie, jak w klasycznych grach strategicznych z poprzedniej dekady.

 

My Fantastic Park jest dostępne za darmo, w oknie przeglądarki. Rejestracja i gra jest bezpłatna, ale zabawę można ułatwić wykupując abonament premium. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0