OnlineGryNew Star Soccer

New Star Soccer Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
New Star Games Ltd
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
554

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Długa, emocjonująca kariera
  • Przemyślana mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Menedżer nie zawsze podejmuje racjonalne decyzje

New Star Soccer to online’owa wersja gry pozwalającej na wcielenie się w młodego, szesnastoletniego piłkarza i prowadzenie jego kariery przez kolejne lata zawodowego futbolu. Wersja flash tego tytułu bazuje na edycji wydawanej na telefony komórkowe (Android oraz iOS) i cechuje się sporym rozbudowaniem. 

 

Pełną kontrolę nad piłkarzem sprawujemy za pomocą myszki. Podczas meczów nie kontrolujemy piłkarza – nie wychodzimy na pozycję, nie holujemy piłki przy nodze. Możemy sterować naszym piłkarzem dopiero w chwili, gdy piłka znajdzie się przy nodze – wówczas możemy pokusić się na strzał lub podać do jednego z kolegów. Najpierw za pomocą strzałki tworzymy trajektorię lotu piłki według naszych preferencji, a później zostajemy przeniesieni do ekranu, w którym wybieramy miejsce kopnięcia piłki. Mechanika rozgrywki została bardzo intuicyjnie stworzona, a po chwili wprawy, gracz może strzelać niesamowite bramki.

 

New Star Soccer rozlicza nas za asysty i strzały. Po każdym meczu otrzymujemy ocenę, która ma wpływ na wybór składu do kolejnego meczu. Jeśli będziemy zawodzić – stracimy uznanie w oczach trenera. 

 

Bardzo ważne są treningi, które przeprowadzamy na boisku – strzelanie do bramek, wykonywanie stałych fragmentów gry – to podnosi nasze umiejętności wyrażone w punktach. Ważnym elementem gry są również buty, które kupujemy za zarobioną walutę. Te najdroższe potrafią znacznie podnieść siłę i celność strzału, więc nie warto na nich oszczędzać. Poza tym, gracz może inwestować pieniądze w nieruchomości, grać w kasynie, obstawiać konie czy spotykać się z dziewczynami. Ma to wpływ na morale i pozwala się nieco wzbogacić. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0