OnlineGryNotebook Trial

Notebook Trial Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
nonamelab
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
440

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ciekawa grafika
Minusy:
  • Mała liczba plansz

Notebook Trial jest grą zręcznościową zrealizowaną w konwencji Elastomanii. Zadaniem gracza jest przejechanie trudnego terenu swoim pojazdem. W odróżnieniu od wielu tytułów tego typu, Notebook Trial ma nietypową oprawę graficzną stylizowaną na rysunek w zeszycie. 

 

Kratkowane tło połączone z długopisowym efektem, z jakim narysowano obiekty i postacie obecne w grze, daje niezwykły efekt. Notebook Trial wyróżnia się stylistyką graficzną, ale pod względem mechaniki rozgrywki jest grą typową dla innych produkcji o trialu. Do wyboru są trzy pojazdy: rower, motocykl i quad. Sterowanie odbywa się za pomocą kursorów, za których pomocą przyspieszamy, hamujemy i balansujemy ruchami kierowcy, tak by łatwiej pokonać przeszkodę. Sterowanie nie jest do końca precyzyjne, więc Notebook Trial może sprawić niektórym trochę problemów.

 

Gracz ma do przejścia 12 etapów, w których musi wykazać się zręcznością. Notebook Trial ze względu na nietypową oprawę graficzną jest ciekawą propozycją dla osób, które szukają efektownej produkcji do porannej kawy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0