OnlineGryOff Roaders 2

Off Roaders 2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
FOG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
378

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Atrakcyjna grafika
  • Proste sterowanie
Minusy:
  • Małe rozbudowanie

Off Roaders 2 to druga część popularnej gry online, która pozwala na wcielenie się w kierowcę samochodu terenowego, wzorowanego na Hummerze. Ruszamy do wyścigu przełajowego, w którym ścigamy się z trzema innymi kierowcami sterowanymi przez komputer. 

 

Gra posiada prostą mechanikę rozgrywki – sterujemy za pośrednictwem kursorów, a pauzę możemy włączyć przyciskiem „P”. Podczas wyścigu musimy uważać na zakręty, hopki oraz innych kierowców, którzy nie boją się lekko zahaczyć o tył naszego samochodu, wyprowadzając go z toru jazdy. Wyścig ma trzy okrążenia, więc musimy pilnować się, by dojechać do mety na pierwszym miejscu.

 

Cechą charakterystyczną Off Roaders 2 jest niezwykle bogata, jak na grę flash, trójwymiarowa oprawa graficzna oraz przyzwoite efekty dźwiękowe. Niestety, jest to tytuł na kilka chwil, gdyż twórcy nie zdecydowali się na stworzenie rozbudowanego trybu kariery, w którym moglibyśmy kupować nowe samochody, modyfikować obecne lub ścigać się w innych trybach gry niż wyścig. Mimo braku rozbudowania, Off Roaders 2 jest atrakcyjną grą wideo, która może zająć nas podczas wolnego kwadransa.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0