OnlineGryOGame

OGame Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Game Forge
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
384

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Rozbudowany system rozgrywki
  • Wciągająca
Minusy:
  • Niezbyt nowoczesny interfejs
  • Wymaga sporo czasu

OGame to jedna z najstarszych i niegdyś niezwykle popularna przeglądarkowa gra strategiczna osadzona w przestrzeni kosmicznej. Zadaniem gracza jest budowa galaktycznego imperium: stworzenie floty statków kosmicznych, które będą eksplorowały galaktyki w poszukiwaniu planet pełnych surowców oraz wykorzystanie tych złóż. Gracz może wydobywa metal, kryształ i deuter, który może zostać wykorzystany do rozbudowy gospodarki (budowa budynków), siły militarnej (statków), systemów obronnych lub wynalezienia nowych technologii.  Gracz może łączyć się w sojusze, handlować i toczyć walki z innymi graczami. Ważnym miejsce w świecie gry jest rynek surowców oraz miejsce, w którym przeprowadzane są licytacje – Licytator.

 

Najważniejszym elementem w OGame jest flota statków kosmicznych, na którą składają się myśliwce, krążowniki, okręty wojenne, statki transportowe różnej wielkości oraz statki dodatkowe zajmujące się szpiegowaniem, kolonizacją lub jednostki zbierając resztki zniszczonych statków dryfujących w przestrzeni kosmicznej. 

 

OGame jest grą dostępną za darmo – wystarczy założyć konto i można rozpocząć budowę swojego imperium. Gra jest dostępna w przeglądarce, ale producent przygotował również aplikację mobilną na iPada. W OGame twórcy zarabiają na kontach premium dających ułatwienia graczom: zwiększa szybkość wydobycia surowców, pozwala na łatwiejsze zarządzanie wojskiem i szybsze rozwijanie technologii. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0