OnlineGryOn The Run The Getaway

On The Run The Getaway Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Miniclip
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
318

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Dynamiczna akcja
Minusy:
  • Brak różnorodnych tras

Jesteś  przedstawicielem prawa, którego przykrywka została spalona. Musisz uciekać z Las Vegas, bo inaczej stracisz życie.  Wsiadasz do samochodu wzorowanego na Renault 5 Turbo i rozpoczynasz ucieczkę.

 

On The Run The Getaway posiada czysto zręcznościowy charakter rozgrywki. Pędzimy po szerokiej drodze wylotowej z Las Vegas, omijamy innych użytkowników drogi, zbieramy punkty, power-upy i punkty naprawy i walczymy z kierowcami, którzy chcą nas dogonić i wyeliminować. Czarne hatchbacki można atakować przy użyciu fali, która je odrzuca. Co jakiś czas na trasie pojawiają się miejsca akcji specjalnych. Jeśli przez nie przejedziemy to zaobserwujemy efektowne zawalenie się budynku, co skutecznie spowolni pościg. Sterowanie jest proste, a gra została wydana w polskiej wersji językowej.

 

On The Run The Getaway posiada widowiskową, trójwymiarową grafikę, która kojarzy się z dużymi, płatnymi grami sprzed 2000 roku. 

 

Uwaga - gra wykorzystuje technologię Unity, co oznacza, że twoja przeglądarka internetowa musi posiadać wtyczkę pozwalającą na uruchamianie gier stworzonych przy wykorzystaniu tego silnika.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0