OnlineGryOperation X

Operation X Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przeglądarkowe
Producent:
Playata GmbH
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
326

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawa tematyka
  • Niezła grafika
Minusy:
  • Brakuje większej ilości zadań

W Operation X możesz poczuć się jak agent wywiadu. Gracz zaczyna swoją pracę w europejskiej organizacji szpiegowskiej od najniższego szczebla - zajmuje się drobnymi przestępcami. Kolejne kroki stawiane w organizacji ECSB zwiększają stopień skomplikowania naszych zadań aż do momentu, gdy będziemy zajmować się międzynarodowymi gangami. Będziemy podróżować po całej Europie w poszukiwaniu bossów mafijnych, a gdy będzie taka konieczność - trzeba będzie stoczyć walkę. 

 

Podczas walki nasza postać jest opisywana przez sześć parametrów: liczbę zadawanych obrażeń, tempo ataku, szansę na trafienie krytyczne, szansę na unik, wytrzymałość oraz zbroję, która definiuje ile ataków może przetrzymać. Nasze umiejętności można modyfikować dzięki bogatemu wyposażeniu: gracz może zarówno ekwipować się pod kątem walki, jak i działań szpiegowskich - podglądania, zbierania dowodów czy podsłuchiwania. 

 

Gracze mogą łączyć się w drużyny i wspólnie wykonywać zadania. Operation X jest dostępne w polskiej wersji językowej jako gra Free to Play. Rozwój postaci można przyspieszyć wykupując kredyty, za które można kupić lepsze wyposażenie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0