OnlineGryPajama Boy: Snow Adventure

Pajama Boy: Snow Adventure Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Demkamen
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
356

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • 25 etapów
  • Ciekawe projekty poziomów
Minusy:
  • Czasem brakuje szczegółowości

Pajama Boy: Snow Adventure łączy w sobie elementy gry logicznej ze zręcznościówką. Gracz wciela się w chłopca, który musi pokonać trudne, zimowe etapy. Gra czepie wzorce z klasycznych platformówek, idealnie realizując je w konwencji darmowej gry online dostępnej w oknie przeglądarki, która pozwoli na świetną zabawą podczas kilkunastominutowej przerwy w pracy. Przejście każdego z poziomów nie zajmie dużo czasu.

 

Gra składa się z 25 ośnieżonych etapów, których stopień skomplikowania rośnie z poziomu na poziom. Początkowo wystarczy kilka skoków by dotrzeć do mety, którą są drzwi. Z czasem dochodzą nowe elementy: sprężyny zwiększające wysokość skoku czy kolce, które mogą pozbawić życia uroczego protagonistę. By ich uniknąć konieczny jest refleks i zręczność.  Podczas gry znaczenie będzie miał wiatr, który wpływa na skoki. 

 

Pajama Boy: Snow Adventure posiada staranną oprawę audiowizualną. Grafika jest rysunkowa, dość szczegółowa i przyjemna dla oka. Projekty poziomów, mimo że miejscami pozbawione detali, można uznać za schludne. Gra została utrzymana w stonowanej, radosnej kolorystyce, pasującej do lekkiej rozgrywki. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0