OnlineGryPanzer General Online

Panzer General Online Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Blue Byte
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
356

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dobrze znana mechanika rozgrywki
  • Rozbudowane kampanie dla pojedynczego gracza
Minusy:
  • Spory nacisk na mikropłatności

Seria Panzer General sięga jeszcze połowy lat dziewięćdziesiątych, gdzie turowe gry strategiczne były niezwykle popularne. W XXI wieku siła serii znacznie spadła i gry pojawiały się niezwykle rzadko. Teraz Panzer General powraca w nowej formie. 

 

Panzer General Online  to strategia turowa dostępna w przeglądarce. Gra należy do grona tytułów free to play, które dają dostęp do większości elementów za darmo, ale ułatwienia w rozgrywce kosztują prawdziwe pieniądze. 

 

W odróżnieniu od większości przeglądarkowych gier, nastawionych jedynie na rozgrywkę z innymi graczami, Panzer General Online  posiada rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza pozwalający na dziesiątki godzin zabawy. Po przejściu czterech kampanii, gracz może przenieść się w wir walk w systemie multiplayer. 

 

Mechanika rozgrywki jest zbliżona do tego, co pamiętają gracze z wersji PC. Pole bitwy jest podzielone na heksy, a gracz steruje jednostkami z okresu II Wojny Światowej. Wymagany jest zmysł taktyczny i odpowiednie przygotowanie wojska. 

 

Panzer General Online jest na razie w wersji beta, co oznacza, że nie jest dopracowany, jednak można już rozpocząć zabawę. Gra jest na bieżąco aktualizowana. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0