OnlineGryPapa's PanCakeria

Papa's PanCakeria Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dziewczyn
Producent:
Yepi
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
490

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Możliwość zapisania rozgrywki w kilku plikach
  • Ładna grafika
  • Prosta, ale satysfakcjonująca mechanika
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

W Papa's PanCakeria możesz w kilka chwil zostać mistrzem robienia naleśników. Gracz wciela się w zarządcę nowo otwartej naleśnikarni, która kusi bogatym menu.  Z tego powodu klientów jest wielu, a każdy z nich ma dokładne wymagania dotyczące dania. 

 

Gracz musi wykazać się umiejętnością dobrego zarządzania czasem oraz precyzją przygotowania potrawy. Zabawę zaczynamy od przyjęcia zamówienia, co odbywa się automatycznie – postać sama zapisuje szczegóły zamawianego naleśnika. Odbywa się to w formie obrazkowej, więc, mimo, że Papa's PanCakeria nie ma polskiej wersji językowej, to dzieci będą mogły poradzić sobie z odszyfrowaniem, jaki składnik muszą położyć na naleśniku. 

 

Kolejnym etapem jest wycieczka do kuchni. Przygotowanie dania zaczynamy od upieczenia naleśnika – musimy w odpowiednim momencie go obrócić i odpowiednio wypieczony położyć na talerz i udekorować zgodnie z instrukcją klienta. Ważne jest odpowiednie umieszczenie niektórych składników. Mechanika rozgrywki jest prosta – zabawa skupia się na operowaniu myszką i odpowiednim wyczuciu czasu. 

 

Zaletą gry jest możliwość zapisywania stanu rozgrywki w kilku plikach i łatwego jej wczytywania. Oznacza to, że do Papa's PanCakeria można powracać nawet jeśli kilka osób chce grać w ten tytuł przy jednym komputerze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0