OnlineGryPapa’s Wingeria

Papa’s Wingeria Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dziewczyn
Producent:
Flipline Studios
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba klientów
  • Atrakcyjna oprawa
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Brak polonizacji

Praca w gastronomii należy do jednej z najcięższych, jednak w Papa’s Wingeria może to być całkiem przyjemna zabawa. Gracz wciela się w pracownika restauracji, która serwuje mięso i warzywa. Obsługę klienta zaczynamy od przyjęcia zamówienia i przekazania go do kuchni. Następnie zajmujemy się przygotowaniem potrawy – smażymy mięso, doprawiamy sosami, układamy na talerzu, przyozdabiamy dodatkami zgodnie z wymaganiami klienta. Po wydaniu potrawy, klient ocenia nas w skali 0-100, od czego uzależnione są napiwki. 

 

Pełną obsługę zamówienia wykonamy przy użyciu myszy. Podczas gry liczy się precyzja wykonywanych zadań, gdyż możemy zbyt długo smażyć mięso, lub nierównomiernie rozłożyć sos. Znaczenia ma również odpowiednie udekorowanie talerza. Gra składa się z 7 mini gier, podczas których obsłużymy 70 klientów o różnych wymaganiach.

 

Podczas gry można zdobyć 80 osiągnięć oraz 98 nagród, za które możemy kupować dodatki do personalizacji naszej restauracji i obsługi, jak również nowe składniki – mięsa, sos itd. Papa’s Wingeria jest darmową grą, posiadającą możliwość zapisywania stanu rozgrywki. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0